O nás

Náš jezdecký oddíl funguje již řadu let ,naši jezdci a koně se pravidelně účastní závodů od nejnižších úrovní až po MČR a startů v zahraničí.

Každoročně připravíme několik adeptů ke Zkouškám základního výcviku jezdce

Pro nejmenší jezdecké naděje funguje  Junior Team Pegas.Děti,junioři,mladí jezdci a senioři se dál velmi úspěšně prezentují při Oblastních mistrovstvích a MČR . V roce 2009 jsme se zúčastnili Mistrovství Evropy juniorů (Waregem-BEL).

Svoje uplatnění zde najdou samozřejmě i hobby jezdci ,kteří mohou využít, kromě  tréninků, krásných vyjížděk v okolí zámku Náměšť na Hané .

Zabýváme se také chovem a přípravou mladých koní. SYMPATIKA (Silvaner B. x Libanon 54)úspěšně starovala  na Mistrovství světa mladých koní ve všestrannosti v Le Lion d'Angers(FRA).Další úspěšnou klisnou,narozenou u nás je  ALL RIGHT (Aristo Z x Catango Z),která u nás dosáhla výkonnosti CNC* a  S* a poté byla prodána do Jakarty.Zde se kvalifikovala na Asian Games a dále v Indonésii velmi úspěšně sportuje. AFRIKA ,dcera SYMPATIKY, po Aristo Z je vítězkou Oblastního mistrovství Severní Moravy 2018 (junioři) a rok předtím získala 2.místo na OM Severní Moravy - ženy. PANČO  (Cassilius x Pavana xx) získal stříbrnou medaili na MČR družstev ve všestrannosti,dále titul Oblastního mistra ve všestrannosti v kategorii mladých jezdců a 2. místo na MČR mladých jezdců(2012).Nyní dál sbírá úspěchy s juniorkou v soutěžích všestrannosti.

Přijdťe nás navštívit  a  poznejte novou partu lidí.